نباید از خسته بودن خود شرمنده باشی بلکه فقط باید سعی کنی خسته آور نباشی.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

متن خوش آمدگویی به دوست + عکس های عاشقانه

متن خوش آمدگویی به دوست + عکس های عاشقانه

متن خوش آمدگویی به دوست

به منظور خوش آمد گویی به دوستان بهترین کار ارسال هدیه و آرزوی خوش برای وی هست حالا به این دلیل ما نوشته ها ومتن های زیبا خوش آمدگویی در شرایط مختلف را برای شما قرار داده ایم و در این مورد توضیحات بیشتری در ذیل وجود دارد.

متن خوش آمد گویی به دوست برای اومدن به خانه

دوستان خوب برای انسان مانند یک گنجینه نایاب هستند. در مواقعی که دوست پس از مدت و دوره ای طولانی به خانه خودبرمی گردد شما می توانید با استفاده از متن زیر به وی خوش آمد بگوید:

“Dear friend, through this beautiful card I welcome you home after a long period of time and hope to see more of you now as you bask in the glory of your beautiful home.”

“دوست عزیز، از طریق این کارت زیبا بازگشت شما را پس از یک دوره طولانی خوش آمد می گویم و امیدوارم بتوانم به زودی شما را ببینم و هم اکنون در منزل و کنار خانواده لحضات خوشی را داشته باشید.(با کمی تغییر در متن)

متن خوش آمد گویی برای دوست جدید

دوستی با دوستان جدید بسیار خاص و پر بار هست به خصوص که در ابتدایی هر دوستی جدید کاوش و کجکاوی در مورد ما بیشتر هست. شما می توانید در انجمن یا گروه به دوست خود از این طریق متن زیر تبریک بگید:

“Welcome to our joyful group, new friend. We hope you have a long term strong association with us and our group and you avail the benefits of the group membership well.”

“به گروه شاد ما خوش آمدید،دوست جدید.ما امیدواریم شما ارتباط بلند مدت و قوی با گروه ما داشته باشید عضویت در گره برای شما منافع و سود مناسب خواهد داشت”

متن خوش آمدگویی برای دوست قدیمی

دوستان قدیمی، وقتی پس از مدت ها دوست های قدیمی خود را می بینم خوشحال شده و با آن ها جشن می گیریم. یه دوست قدیمی جایگاه ویژه ای در قالب ما دارد و جزء نزدیک ترین افراد به قلب ما هستند. به منظور خوش آمدگویی به دوست قدیمی می توانید از طریق پیام یا کارت می توانید از متن زیر استفاده کنید:

متن خوش آمدگویی به دوست + عکس های عاشقانه